No product at this time

Porady i Doradztwo
arrow_back
arrow_forward
BOSCH PRO360 – PRZEDŁUŻANIE GWARANCJI DO 3 LAT

BOSCH PRO360 – PRZEDŁUŻANIE GWARANCJI DO 3 LAT

PRO360 – Twoje mobilne centrum zarządzania elektronarzędziami. Dowiedz się, jak łatwe jest przedłużanie gwarancji do 3 lat.

PRO360 to platforma dostępu do wielu usług Bosch Professional. Po jednorazowej rejestracji możesz korzystać cały czas z aktualnych i przyszłych funkcjonalności, w tym z bezpłatnego przedłużenia gwarancji na Twoje elektronarzędzia, akumulatory i ładowarki do 3 lat.

Zbierz wszystkie produkty marki Bosch Professional w jednym miejscu

Szybko i bez problemu wyszukaj gwarancję, znajdź informacje o produktach oraz czytaj opinie na temat produktów (w wersji mobilnej) napisane przez profesjonalistów takich jak Ty. Dzięki PRO360 wszystkie  informacje o twoich elektronarzędziach Bosch Professional masz zawsze pod ręką.

Więcej o aplikacji znajdziesz na: https://www.bosch-professional.com/pl/pl/pro360/

3 LATA PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI Elektroniczna gwarancja Informacje o produkcie
Przedłuż gwarancję do 3 lat w prosty sposób, korzystając z aplikacji PRO360: zarówno na smartfonie jak i w przeglądarce. Aplikacja jest bezpłatna, a przedłużenie gwarancji dotyczy całego systemu elektronarzędzi akumulatorowych także akumulatorów i ładowarek Bosch Professional!
Wprowadź dane narzędzia lub zeskanuj tabliczkę znamionową w ciągu 4 tygodni od daty zakupu i przedłuż gwarancję do 3 lat.
Kto lubi godzinami szukać gwarancji produktu, która zagubiła się w pomiędzy  papierami? W PRO360 masz wszystkie dokumenty w formie cyfrowej i w jednym miejscu.
Produkty marki Bosch Professional może także zarejestrować w Twoim imieniu nasz Partner Handlowy. Może on także udostępnić Ci listę Twoich produktów.
Zintegrowany katalog produktów w PRO360 daje Ci dostęp do skróconej informacji na temat produktów marki Bosch Professional

    Leave a Reply