Czas realizacji zamówień

 

Wszystkie zamówienia realizowane są w najkrótszym możliwym czasie:

  1. Zamówienia na produkty znajdujące się w magazynie ELNARO.PL (oznaczone statusem dostępności "Dostępność: dostępny, Wysyłka: 24 godziny" lub "Dostępność: ostatnie sztuki, Wysyłka: 24 godziny") złożone w dni robocze przed godziną 14, z wybraną formą płatności "Bezpieczne i natychmiastowe płatności Shoper,  lub "Pobranie", są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 14, wysyłane są w kolejnym dniu roboczym.

  2.  W celu potwierdzenia czasu realizacji zamówienia na produkty ze statusem innym niż dostępny, prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu +48 798 275 275 lub mailowo sklep@elnaro.pl przed złożeniem zamówienia.

  3. W przypadku zainteresowania produktami o statusie dostępności "wycofany z oferty", prosimy o kontakt - nasz doradca sprawdzi  czy jest jeszcze możliwość zamówienia danego produktu lub zaproponuje zamiennik dla wybranego narzędzia.

Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DB Schenker. Czas, który upływa od nadania przesyłki do jej dostarczenia zależny jest od spedytora i wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze. W przypadku wyboru tradycyjnego przelewu jako formy płatności, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na zaksięgowanie środków na rachunku bankowym - zazwyczaj 1-2 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez
internet leasing przez internet
Sklep internetowy Shoper.pl