No product at this time

Porady i Doradztwo
arrow_back
arrow_forward

Zamówienia wysyłamy są za pośrednictwem firm kurierskich Kurier (DHL), Kurier InPost. Podane poniżej ceny są cenami brutto i dotyczą wysyłek na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

W przypadku wysyłek zagranicznych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 798 275 275 w celu kalkulacji ceny wysyłki.

  • Przesyłka kurierska InPost         (przedpłata) - waga do 30 kg - 8,95 PLN
  • Przesyłka kurierska DHL            (przedpłata) - waga do 30 kg - 17,00 PLN
  • Przesyłka kurierska pobraniowa - waga do 20 kg - 23,00 PLN

Przy zakupach na kwotę co najmniej 570 PLN netto (700 PLN brutto) i przedpłacie, koszty transportu paczki o maksymalnej wadze do 30 kg bierzemy na siebie!

Termin realizacji przesyłki:

Zamówienia na produkty znajdujące się w magazynie ELNARO.PL

  • oznaczone statusem dostępności "Dostępność: dostępny, Wysyłka: 24 godziny"
  • oznaczone statusem dostępności "Dostępność: ostatnie sztuki, Wysyłka: 24 godziny"
  • złożone w dni robocze przed godziną 14, z wybraną formą płatności "Przelewy24, paynow"  lub "Pobranie", są wysyłane jeszcze tego samego dnia.
  • Zamówienia złożone po godz. 14, wysyłane są w kolejnym dniu roboczym.

 

Nie mamy wpływu na dokładną godzinę dostarczenia przesyłki przez kuriera (ma on obowiązek dostarczenia przesyłki w 24h). Każdorazowo zaznaczamy na liście przewozowym telefon kontaktowy do Klienta oraz ewentualne uwagi dodatkowe.

Jednocześnie informujemy, że całkowity, szacunkowy czas realizacji zamówienia na dany towar równy jest sumie czasu potrzebnego na przygotowanie towaru do wysyłki (podany na stronie opisowej danego produktu, lub w przypadku zamówienia na kilka produktów równy najdłuższemu czasowi podanemu na stronach opisowych produktów z zamówienia) i czasu potrzebnego firmie spedycyjnej na dostarczenie przesyłki (do 2 dni roboczych).

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostarczeniem przesyłki, prosimy o niezwłoczny kontakt pod numerem tel. +48 798 275 275 .

Pamiętaj, aby przy odbiorze przesyłki sprawdzić jej stan!

UWAGA! - Posiadamy wiele magazynów z których wysyłamy towar i nad wyborem magazynu czuwa zautomatyzowany system informatyczny - Z tego względu prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową i nie ma możliwości osobistego odbioru zakupionego towaru!